هتل 5 ستاره سنتارا گرند میراژ ( Centara Grand Mirage Hotel ) - تایلند - پاتایا

هتل 5 ستاره سنتارا گرند میراژ ( Centara Grand Mirage Hotel ) در کشور تایلند و شهر پاتایا قرار دارد. تعطیلات ساحلی مهیجی در هتل 5 ستاره سنتارا گرند میراژ منتظر مهمانان میباشد. از این هتل دسترسی مستقیم به پارک آبی و ساحل خواهید داشت.

مناظر تماشایی از اقیانوس به همراه امکانات ورزشی و 8 رستوران از امکانات قابل توجه هتل 5 ستاره سنتارا گرند میراژ میباشند. این هتل بین سواحل Amat و Naklua جای گرفته و با شهر پاتایا حدود 3 کیلومتر فاصله دارد. فرودگاه بین المللی Suvarnabhumi نیز در 2 ساعتی مستقر میباشد. پارکینگ هتل رایگان است.

اتاقهای این هتل 5 ستاره به سبک مدرن تایلندی هستند و از روی بالکن خصوصی آنها می توان منظره ای زیبا از دریا مشاهده کرد. تلویزیون صفحه تخت و اتاق نشیمن با سایه روشنی از رنگ سبز به همراه حمام برای هر اتاق فراهم شده است.

مجموعه وسیعی از امکانات تفریحی برای مهمانان تدارک دیده شده است از قبیل استخرهای بزرگ، زمین تنیس و سالن ورزشی، از ورزشهای غواصی گرفته تا صخره نوردی نیز قابل انجام میباشد.

میتوانید صبحانه ای کامل و سلف سرویس را در رستوران Oasis تجربه کنید. حتما غذاهای گریل شده را در رستوران ساحلی Flames و غذاهای آسیایی را در رستوران فضای باز Ginger & Lime امتحان کنید.

 

تعداد بازدید : 8592