هتل 5 ستاره گرین نیچر ( Green Nature Hotel ) - مارماریس

هتل 5 ستاره گرین نیچر ( Green Nature Hotel ) کمتر از 5 کیلومتر تا مرکز شهر مارماریس و حدود 500 متر تا ساحل فاصله دارد. استخرها در فضای سرپوشیده و فضای آزاد قرار گرفته اند. اتاقها نیز به سیستم تهویه هوا، ماهواره، تلویزیون و بالکن اختصاصی مجهز هستند.

تمام اتاقهای هتل 5 ستاره گرین نیچر دارای کف موکت و مبلمان ساده میباشند. یک گاوصندوق و یخچال کوچک هم در هر اتاق موجود است.

صبحانه به صورت بوفه و سلف سرویس ارائه میشود. میتوانید غذاهای سنتی و بین المللی را در رستورانهای هوای آزاد و سلف سرویس این هتل تجربه کنید. غذاخوری های کوچک نیز در تمام طول روز فست فودهایی همانند همبرگر، سیب زمینی سرخ شده و پاستا سرو میکنند.

امکانات استراحتی شامل سونا، حمام ترکی و مراکز تناسب اندام می باشند. ماساژ نیز برای مهمانان در نظر گرفته شده است. می توانید بیلیارد، تنیس روی میز و دارت بازی کنید. حتی برای کودکان هم مکان بازی مخصوصی تعبیه شده است.

هتل 5 ستاره گرین نیچر تنها یک کیلومتر با پارک آبی آکوآ دیریم و کمتر از 2 کیلومتر با مرکز خرید کاراجان پوینت سنتر فاصله دارد. فرودگاه دلامان هم در 100 کیلومتری هتل گرین نیچر واقع شده است.

تعداد بازدید : 6264