درباره درتینا | معرفی آژانسها و تورهای مسافرتی و لحظه آخری

 نگاهی بر درتیناتفکر ایجاد یک بانک اطلاعاتی جامع در خصوص آژانسهای مسافرتی و هواپیمایی در بهار 1389 شکل گرفت و پس از بررسی های فراوان و تغییرات بسیار در طراحی ، چیدمان و صفحه بندی محتوا، سرانجام این بانک جامع اطلاعاتی در اوایل سال 1390 با نام درتینا طراحی گردید.

 درتینا یک آژانس مسافرتی نیست، درتینا یک بانک جامع اطلاعاتی است که در آن آژانسهای مسافرتی و هواپیمایی بصورتی کاملا منظم دسته بندی شده اند و در آن خدماتی مرتبط با فعالیت آژانس های مسافرتی و هواپیمایی ارائه می گردد. 

درتینا تمام تلاش و ابتکار خود را حول محور خدمات رسانی به مسافران و آژانسهای مسافرتی و هواپیمایی بکار گرفته است چرا که بخش عمده بازدیدکنندگان وب سایت درتینا را این دو گروه کاربری تشکیل داده اند.

 درتینا محیطی است کاملا متفاوت که استفاده از تمام مطالب و محتویات آن برای عموم کاملا رایگان است چرا که اکثریت بازدیدکنندگان از وب سایت هایی که برای استفاده از مطالب و خدمات خود محدودیت ایجاد میکنند احساس رضایت ندارند اما یکی از نقاط قوت درتینا علاوه بر ظاهر بسیار ساده و زیبا، سهولت دسترسی کاربران به تمام مطالب و محتویات سایت بدون نیاز به پرداخت هزینه و بدون نیاز به ثبت نام است.

محتویات وب سایت درتینا شامل معرفی آژانس های مسافرتی، تورهای مسافرتی داخلی، تورهای مسافرتی خارجی، تورهای لحظه آخری داخلی، تورهای لحظه آخری خارجی، اطلاعات گردشگری ایران و جهان، معرفی هتــلها و اخبار مربوط به صنعت توریسم و گردشگری است.

وب سایت درتینا یکی از قوی ترین وب سایت های موجود از نظر بهینه سازی وب و سئو است که در موتورهای جستجویی مانند گوگل، یاهو و ... بسیار توانمند عمل میکند.

لازم به ذکر است وب سایت درتینا در ستاد ساماندهی پایگاه های اینترتی ایرانی ثبت شده و کلیه فعالیت های آن مطابق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

تعداد بازدید : 42850