آژانس مسافرتی بادبادک پرواز

 

نام آژانس مسافرتی آژانس مسافرتی بادبادک پرواز
منطقه منطقه 3 - تهران
محله میرداماد
نام مدیریت علیرضا سبزی
آدرس تهران ، ابتدای خیابان میرداماد ، ساختمان شماره 1 ،طبقه اول ،  واحد 1 ، آژانس مسافرتی بادبادک پرواز
تلفن تماس 22921333
فکس 22920481
وب سایت www.BadbadakTour.com
پست الکترونیک info@ badbadaktour.com

توضیحات : 

خدمات مسافرتی بادبادک پرواز آسيا به شماره مجوز 13525-126 از سازمان ميراث فرهنگی، صنايع دستی و گردشگری استان تهران از تاريخ 19/9/1385 با هدف ترويج فرهنگ گردشگری تاسيس گرديد.

مديران و پرسنل اين شرکت با تجربه ای بيش از 10 سال درزمينه صنعت توريسم و نيز با گذراندن دوره های مرتبط درقسمت فروش تور و بلیط و سیستم های رزرواسیون اینترنتی و همچنين تسلط به زبان های خارجی از جمله انگليسی، عربی، فرانسه و ترکی آماده ارائه خدمات هرچه بهتر به شما مشتريان گرامی می باشند.

فعالیتهای عمده این شرکت عبارت است از اخذ روادید ،تنظیم و انجام مسافرت گروهی داخلی و خارجی ، ذخیره هتل و هرگونه خدمات گر دشگری با رعایت قوانین و مقررات سازمان میراث فرهنگی و گردشگری.

شرکت بادبادک با عقد قراردادهای متنوع با تور گذارهای بسیار زیادی در آسیا - اروپا – افریقا و امریکا و اقیانوسیه امکان ارائه سرویسهای متنوع و منحصر بفرد را دارد.

شرکت بادبادک در نظر دارند در آینده ای نزدیک با حذف واسطه های موجود در سر راه مسافرت و با کاهش هزینه های مربوطه و هم چنین صرفه جویی در وقت با ارائه خدمات از طریق سیستم اینترنتی موجبات آسایش و آرامش مسافرین محترم را فراهم نمایند.

تعداد بازدید : 13677