آژانس مسافرتی صدف سیر

 

نام آژانس مسافرتی آژانس مسافرتی صدف سیر
منطقه منطقه 6 - تهران
محله بهشتی
نام مدیریت مهدی شفیعی نجف آبادی
آدرس تهران ، خیابان بهشتی ، خیابان سرافراز ، مجتمع دریای نور ، پلاک 51 ، آژانس مسافرتی صدف سیر
تلفن تماس 88518008
فکس 88731480
وب سایت www.SadafTour.com
پست الکترونیک -

توضیحات :

در طول تاریخ میل به دانستن نادانسته‌ها و لذت دستیابی به آنچه که دور از دسترس است، بهانه‌ای شد تا بشر گام در راه سفر بنهد.  

مردمان ایران زمین نیز از دیرباز سفر را وسیله‌ای برای رسیدن به رشد و کمال می‌دانستند و از این روست که گردشگری به جزئی از فرهنگ این سرزمین بدل گردیده است.

 گذر زمان و پیشرفت تکنولوژی، باعث تغییر فرهنگ سفر شده است و ما افتخار می‌کنیم که در عصر حاضر با آخرین روش‌های روز گردشگری دنیا در خدمت مردم عزیز کشورمان هستیم.

 شرکت خدمات مسافرتی صدف سیر با حدود دو دهه تجربه و برخورداری از کارشناسان باسابقه و مجرب در صنعت گردشگری، همواره در پی خلق ایده‌های نوین برای برپایی تورهای خروجی و ورودی بوده است.

 انتخاب مسیرهای پر رونق و جذاب به مقاصد اروپا، آسیا و خاور دور، همچنین کیفیت بالای ارائه خدمات باعث شده تا همه ساله به مشتریان دائمی این شرکت افزوده گردد.

صدف سیر خدمات زير را به مراجعان و متقاضيان سفرهاي سياحتي و زيارتي داخلي و خارجي ارائه مي نمايد:

  1. نماينده رسمی هواپيمائي جمهوری اسلامی (هما)
  2. رزرو و صدور بليط براي كليه خطوط هوایی داخلی و خارجی (عضو IATA )
  3. مجری تخصصی تورهای خارجی
  4. برگزار كننده ميني تور و تورهاي گروهي داخلي
  5. اخذ ويزاي كشورهاي آسياي چين و ساير كشورها
  6. رزرو هتل در سراسر جهان
  7. اخذ ويزاي ايران براي ميهمانان و اتباع خارجي
  8. برگزار كننده تورهاي گروهي نمایشگاهی، علمي، فرهنگي، ورزشي، تاريخي، داخلي

تورهای خروجی صدف سیر :

واحد تور شركت خدماتي مسافرتي صدف سیر، با برنامه ريزي و اجراي تورهاي گروهي برون مرزي و با هدف بازديد از كشورهاي خارجي داراي جاذبه هاي تاريخي، سياحتي، طبيعي و با ارائه سطح خدمات جهانگردي و شايسته و مطلوب به هموطنان عزيز ايراني اقدام به برگزاري و اعزام تورهاي گروهي و ميني تور به كشورهاي آسيايي، اروپائي و حسب مورد كشورهاي آفريقايي و يا ساير كشورهاي جهان مي نمايد .

 برگزاري و اجراي گشتهاي زيارتي به اماكن متبركه در داخل و خارج از كشور، رزرو هتل و ارائه خدمات مورد نياز توريستها در اقصي نقاط جهان از ديگر امكانات شركت خدماتي مسافرتي صدف سیر به شمار مي رود.

تورهای ایرانگردی :

شركت خدمات مسافرتي صدف سیر با در اختيار داشتن پرسنل مجرب و راهنمايان توانا به منظور ارائه خدمات مطلوب به علاقه مندان سفرهاي داخلي و گشتهاي ايرانگردي و در راستاي توسعه صنعت ايرانگردي و جهانگردي اقدام به برنامه ريزي و اجراي گشتهاي داخلي به اقصي نقاط ميهن عزيزمان با بالاترین كيفيت نموده است .

رزرو هتل و واحدهاي اقامتي ديگر در سطح ايران و نيز اخذ دعوتنامه و ويزاي ايران براي توريستها و ميهمانان خارجي از ديگر خدمات شركت صدف سیر مي باشد.

ارائه خدمات ويژه و اختصاصي به سازمانها، نهادها، گروهها و افراد جهت برگزاري تورهاي باستانشناسي، علمی، فرهنگي، تفريحي، ورزشي، صنعتي، و غيره به صورت تورهاي گروهي و ميني تور از ديگر خدمات گشتهاي داخلي صدف سیر مي باشد.

تعداد بازدید : 6024